Scale up - ייעוץ ועסקי

מיתוג | שיווק | מכירות| ניהול

כל מה שעסק צריך כדי להצליח בחוכמה! 

הצטרף אלינו כבר עכשיו לבנייה וניהול עסק מצליח

מה תקבלו בתהליך

ייחודיות Scale-Up ייעוץ עסקי

מסר אישי ממני במיוחד בשבילך

שלום, אני עינת בלונדר, ב 15 שנה האחרונות ליוויתי מעל ל 200 בעלי עסקים. בניתי והוצאתי לפועל מאותו תוכניות שיווקיות והתאמתי אותם לאסטרטגיה העסקית של כל עסק ועסק. ראיתי, למדתי וחוויתי מאות הצלחות וגם לא מעט כשלונות בדרך והחלטתי לאסוף את כל הנסיון שצברי לתוכניות ליווי 1*1 לעסקים מתוך מטרה לחסוך לכל בעל עסק המון זמן וכסף ולסייע לו להגיע למטרה העסקית והאישית שאליו הוא רוצה להגיע.

החזון שלי הוא לסייע לך כעצמאי, יזם ובעל עסק לייצר רווחה כלכלית ואיכות חיים.

שיטת העבודה שלי ושל הצוות שלי להגשמת החזון מבוססת על 4 יסודות חשובים:

1. בניית חוסן מנטלי ומיינדסט חזק ומדוייק.
2. בניית אסטרטגיה ליעד
3. בניית תוכנית פעולה מדוייקת עם יעדי ביניים, יצירתיות וגמישות מחשבתית
4. ביצוע – פעולות, פעולות, פעולות!

חשוב לציין, תוכניות לחוד ותוצאות לחוד. פעולות ממוקדות מובילות לתוצאות!

בדיוק בשביל זה אני והצוות שלי כאן לרשותכם

אני משוכנעת שביחד נעשה ונצליח

ייעוץ עסקי
נגן וידאו אודות ייעוץ עסקי

מה בתוכנית Scale Up -ייעוץ עסקי

אסטרטגיה עסקית

נגדיר את האסטרטגיה העסקית. נבחן את המצב הקיים היום בעסק, נגדיר את היעד (חזון עסקי) ואת המסגרת פעולה שבתוכה נפעל. נדייק את הערכים שעל פיהם אנו עובדים ואת הדרך לשם וניצור בהירות ומפת דרכים אסטרטגית שמותאמת לחזון, ערכים והמטרות העסקיות.

מוצרים ותמחור

נבחן את המוצרים שקיימים כיום בעסק, נזהה מהם המוצרים הרוחיים שלנו ומה פחות. נפתח מוצר פרימיום אחד מרכזי ומדוייק שיוביל אותנו בבניית שאר המוצרים שיהוו מוצרי חדירה ובסיס להשגת לקוחות פרימיום למוצר פרימיום שיהווה לנו את מנוע הצמיחה של העסק. חוק פרטו עובד גם בעולם העסקי – 20% מהלקוחות ייצרו לנו 80% מהמחזור.

שיווק ושת"פ

אחרי שהגדרנו את האסטרטגיה שלנו ודייקנו את המוצרים  נזהה אילו אפיקי שיווק הכי נכונים לנו, נבנה סיסטם שיווקי מדוייק לכל אפיק בצורה שישתלבו אחד עם השני. נייצר לוח פעילות שיווקית שנתית רבעונית וחודשית לביצוע. והכי חשוב נייצר מנגנון שנוכל להפעיל אותו כל פעם מחדש ליצירת לידים איכותיים ומניבים.

ניהול המכירות

נבחן את הסביבה החיצונית והפנימית שלנו ונבנה תסריטי שיחה מדוייקים לקהל יעד שלנו ולמכירת השירותים / המוצרים ונבין את הפסיכולוגיה אחרי המכירה. נבצע סימולציות של תסריטי שיחה ונדייק אותם ונלמד טקטיקות לשיפור השיחה והתמודדויות עם התנגדויות. בנוסף, נבנה מנגנון לניהול המכירה משלב קבלת הליד על להפיכתו ללקוח מרוצה משלב שיחת הטלפון הראשונית, דרך פגישה, מערב לקוח וסגירה.

חווית לקוח

על בסיס האסטרטגיה שלנו נייצר חוויית לקוח. חווית הלקוח נבנת מהפעם הראשונה הוא נחסף אלינו למשך כל שלבי ההתקשרות והמתרה היא לייצר זהות מותג חזקה כך שכתוצאה מכך הלקוח הופך להיות הן לקוח חוזר והן שגריר חיצוני שלנו ומנוע להשגת לקוחות נוספים. כל זאת נשיג ע"י העצמת הערך שלנו, ובניית מיתוג מושלם.

ניהול ובקרה

נבנה מנגנון ניהול ובקרה שיסייע לנו לחבר את כל החלקים ביחד. נבנה נהלים מדויקים, אל מול הלקוחות ובתוך העסק, בתהליכי השיווק, תהליכי המכירה ובחוויית הלקוח.  נגדיר סיכומים שבועיים / חודשיים לבחינת תמונת מצב ובקרה. נטמיע מערכות ניהול ו CRM שיעזרו לנו לנהל נכון את הפעילות ואת הלקוחות ואוטומציות חסכון בזמן ויצירת סדר.

לתיאום שיחת התאמה לתוכנית

עוד על ייעוץ עסקי

המדריך המלא לשירותי ייעוץ עסקי

מדוע אני צריך יועץ עסקי? יועץ עסקי הוא יועץ לחברה. הם אחראים לוודא שהחברה בדרך להצלחה, והם עוזרים בדרכים שונות. הם עשויים להציע ייעוץ בנושא

ייעוץ עסקי

חשיבות יועץ עסקי להתפתחות עסקית

מהו יועץ עסקי ואילו שירותים הם מספקים? שירותי ייעוץ לעסקים מהווים חלק חשוב מאוד בפעילות של כל חברה. הם מספקים מגוון רחב של מומחיות וידע